Čukarički igrao protiv Rijeke, treću momčad srpske lige uspješno vodi bivši igrač Rijeke

Utorak, 04. srpnja 2023. 11:17 Napisao  I. V.

Budući da je srpska liga (11.) puno jača od hrvatske (19.), Čukarički kao trećeplasirani klub igra Europsku ligu

Dušan Kerkez u dresu Rijeke protiv Luke Modrića
Dušan Kerkez u dresu Rijeke protiv Luke Modrića

Rijeka je u Kranjskoj Gori odigrala pripremnu utakmicu protiv Čukaričkog (0:0), momčad kojega vodi Dušan Kerkez, nekadašnji igrač Rijeke.

Kerkez je otišao s Kantride na ljeto 2007. godine neposredno prije nego što je Sergej Jakirović postao igrač Rijeke.

Dvije sezone nosio je Kerkez dres Rijeke u koju je došao iz Zrinjskog, nekadašnji igrač Partizana iz Rijeke je otišao u Limassol za koji je igrao sedam sezona do umirovljenja.

Trener Čukaričkog postao je nakon što je vodio momčad Limassola, prošlu sezonu Kerkez je završio na 3. mjestu ispred Partizana, a iza Crvene zvezde i Bačke Topole.

Budući da je srpska liga (11.) puno jača od hrvatske (19.), Čukarički kao trećeplasirani klub igra Europsku ligu, Crvena zvezda i Bačka Topola igraju kvalifikacije za Ligu prvaka.

Tablice omogućuje Sofascore