PRIJATELJSKA UTAKMICA

Rijeka poražena od njemačkog četvrtoligaša

Nedjelja, 20. siječnja 2013. 19:32 Napisao/la  SC

Prijateljska utakmica: Rijeka - Goslarer 1:2 (Jogan 28/ Golombek 57, Rustemi 90)

Prijateljska utakmica

RIJEKA - GOSLARER 08 1:2

Strijelci: 1:0 Jogan (28'), 1:1 Golombek (57'), 1:1 Rustemi (90').

RIJEKA: Lisjak, Mierzejewski (od 80' Mujanović), Bagadur, Marić (od 46' Datković), Škarabot, Gabrić (od 66' Miloš), Weitzer (od 66' Klapan), Benjamin, Čulina, Mutombo, Jogan.

GOSLARER 08: Lauenstein, Rubink, Endres, Behrens, Fischer, Kolm, Rustemi, Karabulut, Moslehe, Kačar, Schulz. Još su igrali: Klimo, Golombek, Lukac, Ridder, Fahmy, Chimel, Polling, Kleinsorge.

Momčad Rijeke odigrala je prvu utakmicu na priprema u Turskoj i izgubila od njemačkog četvrtoligaša Gorslarera. Iako trener Elvis Scoria nije koristio većinu standardnih igrača, poraz protiv momčadi koja igra regionalnu ligu Nord sigurno nije dobrodošao.

Prvi pogodak u dresu Rijeke postigao je slovenski napadač Kris Jogan u 28. minuti, ispalo je da će to biti jedini pogodak bijelih na utakmici. Njemački amateri do pobjede su došli pogotkom u 90. minuti, Rustemi je s 20-tak metara pogodio gornji kut Lisjakovih vratiju.