NOĆ HNK-a RIJEKA

Svečani oproštaj od godine za pamćenje

Petak, 20. prosinca 2013. 23:12 Napisao/la  SC

Od predstavnika HNS-a večeri se odazvao predsjednik Davor Šuker

U opatijskoj Kristalnoj dvorani u petak je održana druga po redu Bijela noć od kada je Rijeka postala vlasništvo Gabrielea Volpija. Službeni naziv ovogodišnjeg klupskog happeninga bio je Noć HNK-a Rijeka – Zajedno smo Rijeka, okupila je sve članove kluba i goste koji su oprostili od kalendarske godine koja će ostati upamćena po europskim nastupima.

Na svečanoj večeri pojavila su se uglavnom poznata lica, od predstavnika HNS-a večeri se odazvao predsjednik Davor Šuker. Za razliku od prošle godine, kada su na Bijeloj noći bila braća Mamić, ove godine najvažnijeg partnera Rijeke predstavljao je samo Zoran.

Goste je zabavljala atraktivna postava Colonije.

Fotogalerija: Sandro Donda

Tablice omogućuje Sofascore
Koristimo kolačiće
Na našoj web stranici koristimo kolačiće. Neki od njih su neophodni za rad stranice, dok nam drugi pomažu poboljšati ovu stranicu i korisničko iskustvo (kolačići za praćenje). Možete sami odlučiti želite li dopustiti kolačiće ili ne. Imajte na umu da ako ih odbijete, možda nećete moći koristiti sve funkcije stranice.