Lillea ostvario drugu pobjedu u prvenstvu nakon što je eliminirao Rijeku

Nedjelja, 03. rujna 2023. 17:08 Napisao/la  SC

Nogometaši Lillea pobijedii su Montpeiller u 4. kolu, nakon  utakmice protiv Rijeke na Rujevici vratili se pobjedama u Ligue 1, ostvarili su drugu pobjedu u drugoj utakmici kod kuće, pa imaju 7 bodova.

Jedini pogodak postigao je Yazici u 2. minuti, trener Paulo Fonseca promijenio je početni sastav u odnosu na utakmicu protiv Rijeke, na klupi su ostali Zhegrova, Ismaily, Diakte...

Lille je na Rujevici eliminirao Rijeku nakon neodlučenog rezultata (1:1) pogotkom Davida u 109. minuti produžetaka, Smolčić je postigao pogodak za Rijeku u 58. minuti.

Utakmica 4. kola: Lille - Montpellier 1:0 (Yazici 2)