Adam Gnezda Čerin želi opet igrati u HNL-u, ali ne u dresu Rijeke

Subota, 08. lipnja 2024. 15:24 Napisao/la  SC
Adam Gnezda Čerin želi opet igrati u HNL-u, ali ne u dresu Rijeke

Adam Gnezda Čerin blizu je Dinama!

Grčki mediji javljaju da je bivši igrač Rijeke rekao čelnicima Panathinaikosa da se želi vratiti u HNL, ovog puta želi u Dinamo.

Dinamo također želi slovenskog reprezentativca, ali problem je odšteta budući da je Gnezda Čerin s grčkim klubom vezan ugovorom da 2026. godine.

S obzirom da je standardni prvotimac, Panathinaikos neće 24-godišnjega veznjaka pustiti za mali novac.

Gnezda Čerin došao je u Rijeku na ljeto 2020. godine na posudbu iz Nurnberga, gdje nije igrao.

Pod vodstvom Simona Rožmana s kojim je radio u Domžalama, oživio je karijeru, na ljeto 2022. godine Nurnberg je Slovenca prodao Panathinaikosu za 2 mil. eura.

U međuvremenu je postao standardni slovenski reprezentativac.

Tablice omogućuje Sofascore
Koristimo kolačiće
Na našoj web stranici koristimo kolačiće. Neki od njih su neophodni za rad stranice, dok nam drugi pomažu poboljšati ovu stranicu i korisničko iskustvo (kolačići za praćenje). Možete sami odlučiti želite li dopustiti kolačiće ili ne. Imajte na umu da ako ih odbijete, možda nećete moći koristiti sve funkcije stranice.