TREĆA HNL - ZAPAD

Rijeka II nadigrala Vrapče

Subota, 15. studenog 2014. 15:25 Napisao/la  SC

Utakmica 13. kola: Rijeka II - Vrapče 3:0.  Točku na "i" stavio je Filip Dangubić nakon Budanova proigravanja

Treća liga - zapad, 13. kolo

RIJEKA II - VRAPČE 3:0

Igralište Rujevica. Gledatelja: 200.

Sudac: Tomislav Mioković (Sisak).

Strijelci: 1:0 Aliyu Okechukwu (42'), 2:0 Ivančić (64'-11m), 3:0 Dangubić (89').

Žuti kartoni: Lima (Rijeka II), Mohač, Bazina, Ranogajac (Vrapče).

RIJEKA II: Prskalo, Batinić, Budicin, Bertoša,  Collins,  Lima (od 84'  Kokorović), Diyoke,  Aliyu Okechukwu (od 87' Budan), Ajayi (od 72' Mršić),  Dangubić, Ivančić.

VRAPČE: Cingulin, Miloš, Vidaček (od 77' Panza), Boršić, Halužan, Galešić, Pejović (od 38' Rihtar), Gorgiev (od 74' Šugić.), Mohač, Bazina, Ranogajac.

Nogometaši Rijeke II pobijedili su Vrapče i prekinuli niz od tri utakmice bez pobjede. Izabranici Renata Pilipovića od prve minute krenuli su po pogodak, ali Vrapče se dobro držalo. Dangubić i Ivančić izigrali su obranu Vrapča u 16. minuti, lopta je došlaa do Aliyua Okechukwua koji je s 15-ak metara pucao ravno u vratara Cingulina. U 34. minuti Ivančić je odigrao povratnu loptu, ali pokušaj Dangubića je blokiran.

Rezultati 13. kola: Dugo Selo - Vrbovec 2:0, HAŠK - Zagorec 2:2, Špansko - Novigrad 2:2, Maksimir - Zelina 3:0, Dubrava - Dinamo II 0:0, Samobor - Trnje 2:2, Stupnik - Istra 1961 II 2:0

Ipak, Rijeka II povela je u 42. minuti. Dangubić i Ivančić stvorili su višak na lijevoj stani. Ajayi je uputio jak udarac, a Aliyu Okechukwu skrenuo loptu u mrežu. Rijeka je u nastavku krenula po potvrdu pobjede. Plod dobre igre stigao je u 64. minuti. Lima je srušen u kaznenom prostoru, a Ivančić je bio siguran s bijele točke - 2:0.

Dvije minute kasnije Lima je proigrao Okechukwua koji je sjajno uposlio Ajayija, ali je nogometaš Rijeke II s nekoliko metara prebacio prazan gol. Točku na "i" stavio je Filip Dangubić. Budan je odlično proigrao napadača Rijeke II koji se našao oči u oči s vratarom Vrapča i poentirao za 3:0.