×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Predrag Stilinović svjestan je kako je u Dugopolju sve otvoreno, cijeni domaćina, ali ga ne zanimaju najave kolege Ante Miše o smjeni na vodećoj poziciji. Pritisak je, tvrdi, na strani domaćina, što može biti prednost za Kostrenjane
Trener Dugopolja, Ante Miše, uvjeren je kako će njegova momčad slaviti u nedjeljnom derbiju protiv Pomorca i vratiti se na vrh Druge lige
Ivor Weitzer nada se nastavku serije vodećeg Pomorca i u derbiju Druge lige, koji se u nedjelju igra u Dugopolju
Najiskusniji igrač Pomorca poručuje kako će momčad na travnjaku svoj posao odrađivati maksimalno, bez obzira na financijske poteškoće i najavu kako klub neće u Prvu ligu
Pomorac rezultatski odrađuje sjajan posao. Ali, eventualni plasman u Prvu ligu ovisit će isključivo o - financijama.
Subota, 03. ožujka 2012. 17:34
Prva NL

Damir Mišković gledao utakmicu Pomorca

Damir Mišković se nakon utakmice Pomorca i Junaka zadržao u prostorijama kluba dres kojega je nosio u sezoni 1986/87
U 21. minuti Ivor Weitzer osujetio je taktičke zamisli gostujućeg trenera kojega je na početku utakmice zanimala samo obrana. Prekrasno odmjerenim udarcem s 22 metra Weitzer je pogodio desni gornji kut vratara Grčića - 1:0.
- Odlučit ću uoči samoga dvoboja. Na lijevi ću bok staviti Muminovića, dok bi sve ostalo trebalo biti kao u Solinu, objašnjava Stilinović.