JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Subota, 14. travnja 2012. 18:01
Prva NL

Rezultat daleko uvjerljiviji od igre

Pomorac - Gorica 4:1. Pomorac je uvjerljivom pobjedom  zadržao vodeću poziciju
Računamo na pobjedu, svjesni da igramo protiv momčadi koja je primila i dala najmanje golova. Nije to ona Gorica od prošle godine, dosta su toga promijenili, kaže Marijan Bjelanović uoči utakmice protiv Gorice
Protiv Gorice u Žuknici će momčad trenera Predraga Stilinovića igrati za očuvanje vodeće pozicije, što je sasvim dovoljan motiv svim nogometašima Pomorca
- Tri su sporna detalja odlučila dvoboj. Suci su takve bitange da to ne treba niti komentirati. Ne treba im davati prostora da uopće postoje, objašnjava strateg Kostrenjana
Mosor - Pomorac 2:1. U nastavku utakmice domaćini postignuli dva pogotka u samo pet minuta i preokrenuli rezultat. Pomorac poveo pogotkom Weitzera u 28. minuti
Mosor je jedna od rijetkih momčadi koja se može pohvaliti kako je ove sezone slavila protiv Pomorca. U Žuknici su gosti uzeli minimalnu pobjedu 1:0
- Ako smo Pomorca pobijedili u Kostreni zašto to isto ne bi ponovili kod kuće pred svojim navijačima, optimističan je uoči dvoboja s Kostrenjanima Bruno Akrapović
Želimo imati automatizam u igri, a to je baš protiv HAŠK-a funkcioniralo vrlo dobro. U srijedu smo protiv HAŠK-a bili vrlo, vrlo blizu onome kako bi Pomorac u kontinuitetu trebao izgledati, zadovoljno će Stilinović