2. HNL: Theophilus Solomon hat-trickom osigurao Šibeniku pobjedu protiv Rudeša

Srijeda, 16. rujna 2015. 19:02 Napisao/la  SC

Rudeš vodio do 86. minute, kada se ukazao Solomon i dvama pogocima (86, 93)  preokrenuo rezultat

Theophilus Solomun postigao je tri pogotka za Šibenk u gostujućoj pobjedi (3:2) protiv Rudeša. Mladi napadač Rijeke na posudbi u Šibeniku tresao je mrežu  u 21., 86. i 93. minuti.

Pogocima Džonija (41) i Bodrušića (76), bivšega igrača Rijeke, Rudeš je vodio 2:1 do 86. minute, kada se ukazao Solomon i dvama pogocima osigurao Šibeniku šestu pobjedu u prvenstvu. Solomon je u sedam utakmica postigao šest pogodaka za vodeću momčad Druge HNL.

Okechukwu je igrao do 82. minute za Šibenik, Nwolokor je pričuvni vratar.

Gorica i Dugopolje odigrali su u Velikoj Gorici utakmicu bez pogodaka čime je momčad Damira Milinovića zadržala priključak s vodećim momčadima. Momčad Dinama II doživjela je drugi uzastopni poraz.

Rezultati 7. kola: Gorica - Dugopolje 0:0, Imotski - Dinamo II 3:1, Lučko - Cibalia 0:3, Segesta - Zadar 1:1, Rudeš - Šibenik 2:3, Sesvete - H. dragovoljac 3:1