1. NL: Dubrava poražena, momčad Damira Milinovića zakomplicirala završnicu sezone

Nedjelja, 21. svibnja 2023. 17:22 Napisao/la  SC
Josip Palić dobio rukavice od Matka Kramera

Nogometaši Jaruna pobijedili (1:0) su Dubravu pogotkom Filipa Mihaljevića u 74. minuti, mogao je rezultat biti drugačiji s obzirom na prilike.

U sudačkoj nadoknadi utakmice odigrane u Lučkom zaiskrilo je među igračima, nakon što su se strasti smirile crveni karton dobio je vratar Dubrave Matko Kramer, zadnje minute pred vratima je stajao branič Josip Palić.

Sudac je ukupno pokazao devet žutih kartona, ulogu u nervozoj utakmici nije bio mali.

Ako u ponedjeljak Kustošija pobjedi zadnjega Hrvatskog dragovoljca, nakon poraza od Jaruna momčadi Damira Milinovića u zadnja dva kola predstoji borba za bijeg s 11. mjesta koje vodi u kvalifikacije za ostanak u ligi.

Dubrava u preostala dva kola igra protiv Croatije Zmijavci kod kuće, u zadnjem kolu gostuje kod susjeda u Kustošiji.