A-1 Regionalna liga: Primorje EB u subotu igra za prvaka protiv Vojvodine

Petak, 04. ožujka 2022. 22:31 Napisao/la  SC

Početkom zadnje četvrtine Kadivec vratio Triglav u utakmicu (6:7), uslijedila riječka serija dvama pogocima Burburana, te po jednim pogotkom Brubnjaka i Tkača

A-1 Regionalna liga:  Primorje EB u subotu igra za prvaka protiv Vojvodine

A-1 Regionalna liga - 9. kolo

AVK TRIGLAV - PRIMORJE EB 7:11 (1:2, 2:1, 2:4, 2:4)

Plivalište u Kranju. Suci: Petar Abramović, Andrija Đurašković

Vaterpolisti Primorja EB pobjedom (11:7) protiv Triglava stekli su mogućnost u odlučujućoj utakmici protiv Vojvodine osvojiti naslov prvaka.

U utakmici 10. kola u subotu (18.50) igraju dvije prvoplasirane momčadi, pobjedniku utakmice između Primorja EB i Vojvodine preostaje potvrditi titulu prvaka u zadnjem kolu koje se igra u nedjelju.

U 11. kolu Primorje EB igra protiv Proletera, a Vojvodina protiv Valisa.

Što se tiče utakmice protiv Triglava, riječki vaterpolisti pobjedu su potvrdili tek u zadnjoj dionici.

Početkom zadnje četvrtine Kadivec je vratio Triglav u utakmicu (6:7), ali je onda uslijedila riječka serija 4:0 dvama pogocima Burburana, te po jednim pogotkom Brubnjaka i Tkača.

Tin Brubnjak opet je bio izuzetno raspoložen, strijelac 5 pogodaka dva kola prije kraja vodi na ljestvici strijelaca sa 37 pogodaka ispred Stefana Porobića (31) iz Valisa.

Ostali rezultati skupine Kranj: Valis - Proleter 18:11, Cattaro - Vojvodina 9:18