Regionalna liga: Primorjaši bez Radua poraženi na gostovanju kod Budve, loša igra riječkih vaterpolista

Subota, 04. veljače 2017. 19:22 Napisao/la  SC

Utakmica 12. kola: Budva - Primorje EB 10:7 (4:3, 3:2, 1:1, 2:1). Lovro Paparić uspio  smanjiti u 26. minuti na 8:7, što je bio maksimum riječkih vaterpolista

Triglav regionalna liga - 12. kolo

BUDVA - PRIMORJE EB 10:7 (4:3, 3:2, 1:1, 2:1)

Gradski bazen Budva. Gledatelja: 200

Suci: Abramović i Ivanovski (Crna Gora).

BUDVA: Radić 11 obrana, Manojlović, S. Ćetković 1, Franeta, B. Mitrović, M. Mitrović, Vujašević 1, Đurđić 3, Rašković, Popović, P. Ćetković 1, Dragović, Krivokapić, Vuksanović 4

PRIMORJE EB: Jelovina 8 obrana, Blažić, Petrić, Power, Peroš 1, Čunko, Tkač 1, Rakovac, Mudražija, Vrlić 1, Vukičević 2, Paparić 2, Čubranić, Buljubašić

Igrač više: Budva 2 (7), Primorje EB 1 (8)

Vaterpolisti Primorja Erste banke poraženi su u gostima kod Budve u susretu 12. kola.

Vuksanović je doveo Budvu u vodstvo u prvoj minuti. Prednost je povisio Đurić realiziravši prednost igrača više.

No, radost domaćina bila je kratkog vijeka, Tkač je uzvratio i smanjio na 2:1.

Budva ponovno odlazi na plus dva u 5. minuti zahvaljujući novom pogotku Vuksanovića.

Vrlić smanjuje domaću prednost, a izjednačenje dvije minute prije kraja prve četvrtine pogađa Peroš.

Đurić pogotkom postavlja konačnih 4:3 na kraju prve dionice.

Nakon tri minute igre u drugoj četvrtini Paparić pogađa izjednačenje 4:4, a minutu i deset sekudni nakon toga Vukičević realizacijom igrača više dovodi Primorjaše u prvo vodstvo 5:4.

Domaći brzo vraćaju utakmicu u egal zahvaljujući trećem pogotku Vuksanovića, a Bogdan Đurić vraća Budvi prednost dvije minute do kraja druge četvrtine.

Novih plus dva za Budvu djelo su Vujaševića minutu prije kraja prvog poluvremena, a tim se rezultatom otišlo na odmor.

U četvrtoj minuti treće četvrtine Vukičević iz igre smanjuje na 7:6, ali Petar Ćetković uzvraća pogotkom za 8:6.

Do kraja četvrtine pogodaka nije bilo ponajviše zbog dobrih blokova u obranama s jedne i druge strane.

Lovro Paparić uspio je smanjiti u 26. minuti na 8:7 pogotkom iz igre, ali bilo je to sve od Primorjaša koji su bili hendikepirani izostankom Radua.

Savo Ćetković odveo je Budvu na 9:7, a Vuksanović stavio pečat na pobjedu minutu i 40 prije kraja utakmice za konačnih 10:7.