Regionalna liga: Vaterpolisti Primorja slavili protiv Partizana uoči puta za Barcelonu

Nedjelja, 07. veljače 2016. 20:40 Napisao/la  SC

Susret 14. kola: Partizan - Primorje 8:14 (2:3, 2:5, 3:3, 1:3). Sastav Ivana Asića dobro je otvorio utakmicu, a prednost s poluvremena od četiri gola do kraja je povećao na šest zgoditaka.

Regionalna liga vaterpolista - 14. kolo

PARTIZAN - PRIMORJE EB 8:14 (2:3, 2:5, 3:3, 1:3)

Bazen na Banjici. Gledatelja 150

Suci: Igor Virijević i Nenad Golijanin. Delegat: Goran Arnautović (svi Srbija)

PARTIZAN: Rističević, Gielen, Tigkas, Lazić, Subotić 3 (1), Drašović, Gogov 1, Jakšić 3 (1), Vico, Tanasković, Stojanović, Asanović 1, Brakočević, Vučinić

PRIMORJE EB: Jelovina, Vrlić, Radu 2, Krapić 1, Peroš, Vukičević 1, Muslim, 5 (1), Petrović 1, Dedović 2, Mudražija, Bošković 2, Čubranić, Buljubašić

Igrač više: Partizan 13 (3) Primorje EB 14 (3)

Peterci: Partizan 3 (2) Primorje EB 1 (1)

Tri isključenja: Bošković (25), Gielen (27)

Vaterpolisti Primorja stigli su do dvanaeste pobjede u Regionalnoj ligi ove sezone. Na Banjici gdje se u petak nije igralo zbog neregularnosti u sastavu Crvene zvezde Primorjaši su svladali Partizan rezultatom 14:8 i time nastavili utrku za prvim mjestom koje i dalje drži Jug uoči dvotjedne stanke u ligi zbog europskih obveza klubova odnosno reprezentacija u Svjetskoj ligi.

Pet pogodaka za riječku momčad postigao je Petar Muslim koji je večeras bio najraspoloženiji igrač na utakmici. Udarne igle Partizana, Gavril Subotić i Nikola Jakšić s druge su strane postigli po tri pogotka. Primorjašima je ovaj susret poslužio kao generalna proba uoči utakmice s Barcelonetom u katalonskoj prijestolnici koji se igra u srijedu u Ligi prvaka.

Sastav Ivana Asića dobro je otvorio utakmicu, a prednost s poluvremena od četiri gola do kraja je povećao na šest zgoditaka.