REGIONALNA LIGA

Sukno najbolji igrač i strijelac, Vićan najbolji vratar

Srijeda, 01. travnja 2015. 16:01 Napisao/la  SC

Izbor najboljih upriličen je uoči Final Foura


Sandro Sukno najbolji je igrač i strijelac ovogodišnje Regionalne vaterpolske lige dok je najbolji vratar njegov klupski kolega Frano Vićan. Stručno povjerenstvo u sastavu Perica Bukić, Milorad Krivokapić, Đuro Marić, Rok Vehovec i Milivoj Bebić proglasili su najboljim Sukna, koji je s 59 pogodaka najefikasniji strijelac Regionalne vaterpolske lige.

Izbor najboljih upriličen je uoči Final Foura, koji se u četvrtak i petak održava na Bazenima Kantrida. Priznanja su uručili Perica Bukić i Milivoj Bebić.

 

Koristimo kolačiće
Na našoj web stranici koristimo kolačiće. Neki od njih su neophodni za rad stranice, dok nam drugi pomažu poboljšati ovu stranicu i korisničko iskustvo (kolačići za praćenje). Možete sami odlučiti želite li dopustiti kolačiće ili ne. Imajte na umu da ako ih odbijete, možda nećete moći koristiti sve funkcije stranice.