PH Vaterpolisti Primorja EB protiv Medveščaka ostvarili treću pobjedu ove sezone

Subota, 13. studenog 2021. 22:22 Napisao/la  SC
Noa Burburan (Primorje EB)

Prvenstvo Hrvatske - 6. kolo

PRIMORJE ERSTE BANKA - MEDVEŠČAK 19:12 (6:3, 6:3, 3:1, 4:5)

Bazeni Kantrida. Suci: Robert Tiozzo, Tomislav Copić

Gosti su poveli Šimićevim pogotkom nakon nepune dvije minute, Jurišiću i Brubnjaku trebalo je malo više od jedne minute da preokrenu rezultat (2:1) čime je završilo kratko razdoblje natjecateljske neizvjesnosti.

Igrači Igora Hinića tijekom cijele utakmice nadmoćno su kontrolirali rezultat i ostvarili treću pobjedu ove sezone.

Poredak: Jadran 18, Jug 18, Mladost 12, Solaris 12, Mornar 9, Primorje 9, KPK 9 (5), Medveščak 3, Zadar 0, POŠK 0 (5)