PH: Primorje EB pobijedio Medveščak, Marko Blažić odlučio 13 sekundi prije kraja

Srijeda, 16. ožujka 2022. 22:30 Napisao/la  SC
Marko Blažić

Prvenstvo za vaterpoliste - 13. kolo

MEDVEŠČAK - PRIMORJE EB 13:14 (3:3, 1:3, 7:3, 2:5)

Bazen na Sveticama. Suci: Joško Prančić, Slaven Sivčević

Vaterpolisti Primorja EB ostvarili su pobjedu protiv Medveščaka u neizvjesnoj završnici.

Dvije minute prije kraja domaćin je poveo (13:12) Miljakovim pogotkom, 55 sekundi prije kraja utakmice Brubnjak je realizirao sedmerac i izjednačio.

Domaćini nisu iskoristili napad, Blažić je 13 sekundi prije kraja pogotkom izvana donio Primorju pobjedu.

Riječka momčad time je anulirala sedam minuta loše igre u drugoj i trećoj četvrtini, kada su domaćini ostvarili seriju od čak 7:0.

U drugoj utakmici 13. kola u ligi za poredak od 6. do 10. mjesta, KPK je u gostima pobijedio (8:6) OVK POŠK.