EURO CUP U VATERPOLU

Ferencvaros nadmoćno eliminirao Primorje u uzvratu

Subota, 10. prosinca 2016. 17:57 Napisao/la  SC

Uzvratna utakmica četvrtfinala: Ferencvaros - Primorje EB 12:8 (2:0, 5:3, 3:3, 2:2)

Uzvratna utakmica četvrtfinala Euro Cupa

FERENCVAROS – PRIMORJE EB 12:8 (2:0, 5:3, 3:3, 2:2)

FERENCVAROS: Gardonyi (10 obrana), Avramović 2, Madaras, Katonas, Pohl, Szirany 3, Dory, Toth 1, Varga 4 (1), Jansik 1, Ćuk 1, Mitrović, Vogel

PRIMORJE EB: Jelovina (5 obrana), Radu 2 (1), Saftić, Power, Peroš 2, Blažić, Tkač, Rakovac 2, Mudražija 1, Vrlić 1, Vukičević, Paparić, Čubranić (2 obrane)

Igrač više: Ferencvaros 4 (2), Primorje EB 7 (1)

Peterci: Ferencvaros 3 (1), Primorje EB 1 (1)

Vaterpolisti Primorja porazom u Budimpešti očekivano su se oprostili od natjecanja u Euro Cupu.

Moćni Ferencvaros u uzvratnoj utakmici četvrfinala pobijedio je Primorje rezultatom 12:8 i potvrdio pobjedu (13:9) u prvoj utakmici odigranoj na Kantridi.

U uzvratnoj utakmici mađarska momčad stekla je nedostižnu prednost (7:3) u prvom poluvremenu, Primorje je prvi pogodak postiglo tek u 10. minuti (Mudražija).

U drugom poluvremenu domaća je momčad smanjila pritisak pa se igrala relativno ravnopravno, onoliko koliko je Mađarima odgovaralo da bi utakmica završila kontrolirano budući je Primorje uspjela stići na dva pogotka zaostatka (8:6).