Nedjelja, 18. studenog 2012. 12:17
Ostalo

Morala raditi kao prodavačica zbog RSS-a

Ljetos sam radila kao prodavačica jer stipendije RSS-a kasne, kaže Kovačevićka
Prošao sam sve i naučio sam puno, ali nažalost u Hrvatskoj nisam dobio pravu šansu, kaže Jurišić
Baraćeva kandidatura svojevrsni je kompromis u pokušaju revitalizacije odnosa unutar RSS-a
Izbornici selekcije MAXtv Prve lige namjeravaju svakom igraču pružiti šansu što znači da bi svi igrači trebali igrati po jedno poluvrijeme.
Na pročelju blagajne ispred kolnog ulaza na igralište u Žuknici, na reklamnim panoima oko glavnog igrališta i na zidovima pomoćnog igrališta osvanule se nadahnute poruke čelnicima HNS-a
Utakmica 9. kola: Rijeka JP - Osijek 1:3. Trener Riječanki isključen je u 44. minuti zbog prigovora na suđenje
Izvrstan rezultat petim mjestom ukupnog poretka ostvarila je najuspješnija hrvatska posada Buzećanin Viliam Prodan (Buzet autosport) i Zagrepčanin Zdravko Draženović (Opatija Motorsport)
Rezultati 8. kola, kuglačice: Mlaka - Zagreb 5:3, Zagreb Zaboky - Rijeka 8:0. Kuglači: Poštar - Rijeka 6:2