Snježana Pejčić osvojila drugo mjesto u zračnoj pušci na turniru u Beogradu

Srijeda, 17. prosinca 2014. 20:58 Napisao/la  SC

U drugom nastupu na Grand Prixu Snježana je finale izborila s drugim rezultatom (416), te je na kraju bila četvrta (163.8)

Snježana Pejčić osvojila je drugo mjesto u Beogradu na tradicionalnom natjecanju zračnim oružjem - 39. Trofeju i Grand Prixu Beograda. Na natjecanju je sudjelovao veliki broj strijelaca iz petnaest zemalja, a među njima i strijelci iz Hrvatske.

Pejčić je u prvom nastupu na Trofeju Beograda u gađanju zračnom puškom u kvalifikacijama imala najbolji rezultat (418.1), dok je u finalu došla do srebrne medalje s rezultatom 208.8 krugova. U drugom nastupu na Grand Prixu Snježana je finale izborila s drugim rezultatom (416), te je na kraju bila četvrta (163.8).

U finalu zračnim pištoljem prvog dana bila je i Zlatka Hlebec, te je zauzela osmo mjesto (75.8).