Slovensko prvenstvo: Turkalj i Rebernik osvojili bod, Dangubić igrao protiv zadnjeg Radomlja, Benko strijelac

Nedjelja, 06. studenog 2016. 19:49 Napisao/la  SC

Utakmice 16. kola: Rudar - Aluminij 0:0, Domžale - Gorica 5:0, Maribor - Celje 2:0, Krško - Radomlje 1:1, Koper - Olimpija 1:2

Vedran Turkalj standardno je igrao za Aluminij, koji je u Velenju osvojio bod u utakmici bez pogodaka.

Mihael Rebernik, igrač Rijeke na posudbi u Aluminiju, ušao je u igru u 90. minuti.

Antonio Mance igrao je od 67. minute za Domžale u visokoj pobjedi protiv Gorice.

Filip Dangubić igrao je za Krško u utakmici protiv posljednjeplasiranog Radomlja, utakmice je završila bez pobjednika.

Leon Benko bio je strijelac prvoga pogotka u pobjedi vodeće Olimpije u Kopru.

Momčad Igora Pamića doživjela je domaći poraz pogotkom Kronavetera u 88. minuti. Za Koper nisu igrali Ibričić i Pranjić.

Ed Kevin Kokorović igrao je cijelu utakmicu za Koper, Toni Datković je ozlijeđen.

Poredak: Olimpija 35, Maribor 34, Domžale 29, Celje 23, Gorica i Koper 21,  Rudar 20, Krško 18, Aluminij 15, Radomlje 5