Slovensko prvenstvo: Turkalj i Rebernik iznenadili u Mariboru, Dangubić pogotkom osigurao Krškom pobjedu

Nedjelja, 21. kolovoza 2016. 20:28 Napisao/la  SC

Utakmice 6. kola: Krško - Celje 1:0,  Domžale - Olimpija 1:3, Koper - Radomlje 3:0, Rudar - Gorica 1:2, Maribor - Aluminij 0:2

Filip Dangubić donio je Krškom tri boda, igrač Rijeke na posudbi bio je strijelac jedinog pogotka u 41. minuti utakmice protiv Celja.

Dangubić je odigrao praktično cijelu utakmicu, izašao je u 92. minuti.

Najveće iznenađenje kola priredio je Aluminij, koji je pobijedio u Mariboru.

Vedran Turkalj odigrao je cijelu utakmicu na novaka u ligi, Mihael Rebernik ušao je u igru u 71. minuti.

Antonio Mance igrao je za Domžale u porazu od ljubljanske Olimpije, kapetan Toni Datković predvodio je momčad Kopera u pobjedi protiv Radomlja.

Utakmice 6. kola: Maribor - Aluminij 0:2, Krško - Celje 1:0, Krško - Celje, Domžale - Olimpija 1:3, Koper - Radomlje 3:0, Rudar - Gorica 1:2