Slovensko prvenstvo: Dangubić strijelac u 92., Turkaljeva momčad izjednačila u 95. minuti bez dvojice igrača

Subota, 22. listopada 2016. 23:20 Napisao/la  SC

U derbiju začelja Krško i Aluminij odigrali su uzudljivu utakmicu bez pobjednika (2:2)

U završnici utakmica, kod rezultata 1:1, gosti su ostali bez dvojice igrača.

Isključeni su Krljanović u 67. minuti zbog dvaju žutih i Tahiraj u 81. minuti zbog izravnog crvenog kartona.

Filip Dangubić postigao u 92. minuti pogodak za Krško, ali je Zeba pogotkom u 95. minuti donio bod devetorici igrača Aluminija.

Vedran Turkalj odigrao je cijelu utakmicu za Aluminij, Mihael Rebernik ušao je u igru u 63. minuti, a Mateo Damiš sjedio je na klupi Aluminija.

Igor Pamić doživio je domaći poraz, Domžale su pobijedile Koper rezultatom 3:1.

Za Koper nije igrao kapetan Toni Datković, na klupi je sjedio Ed Kevin Kokorović. Igrali su Pranjić i Ibričić, ali pomoći za Koper nije bilo...

Antonio Mance nije bio u sastavu Domžala.

Utakmice 14. kola: Krško -  Aluminij 2:2, Radomlje - Celje 0:3, Koper - Domžale 1:3, Maribor - Gorica 1:0, Rudar - Olimpija 0:0

Poredak: Maribor 30, Olimpija 29, Domžale 26, Celje 23, Gorica 21, Koper 18, Rudar 16, Krško 14, Aluminij 13, Radomlje 3