Slovensko prvenstvo: Dangubić pogotkom osigurao bod, Turkalj i Rebernik slavili u derbiju začelja

Subota, 15. listopada 2016. 23:31 Napisao/la  SC

Utakmice 13. kola: Gorica - Krško 1:1, Aluminij - Radomlje 2:1, Domžale - Rudar 3:1, Olimpija - Maribor 1:3

Filip Dangubić postigao je pogodak u 30. minuti utakmice zahvaljujući kojemu je Krško osvojilo bod na gostovanju protiv Gorice.

Vedran Turkalj igrao je cijelu utakmicu za Aluminij u derbiju začelja protiv Radomlja.

Pobjedi Aluminija pridonio je Mihael Rebernik, igrač Rijeke na posudbi ušao je u igru u 69. minuti.

Mateo Damiš sjedio je na klupi Aluminija.

Antonio Mance igrao je za Domžale od 86. minute utakmice protiv Rudara.

U derbiju kola Maribor je u Ljubljani pobijedio Olimpiju za koju je cijelu utakmicu igrao Leon Benko.