Slovačko prvenstvo: Antonio Mance postigao dva pogotka u pobjedi protiv Žiline

Nedjelja, 01. travnja 2018. 16:36 Napisao/la  SC
Antonio Mance (Trenčin)

Antonio Mance bio je dvostruki strijelac u uvjerljivoj pobjedi (5:1) Trenčina protiv Žiline u 25. kolu slovačkog prvenstva.

Riječki internacionalac u 11. minuti načeo je mrežu Žiline na stadionu na kojemu je Rijeka u sezoni 2013/14 igrala pretkolo Europske lige.

Domaćini su poravnali već u 13. minuti (Mihalik) da bi minutu kasnije Trenčin opet vodio pogotkom Nizozemca El Mahdiouija.

Mance je svoj drugi pogodak postigao u 50. minuti, kada je povećao vodstvo na 4:1.

S 9 pogodaka Mance je najbolji strijelac Trenčina ove sezone.

Trenčin je pobjedom zadržao teoretske šanse da u doigravanju u Ligi za prvaka ostvari plasman na 3. mjesto koje znači nastup u Europi.

Poredak: Trnava 55, Slovan Bratislava 47, Dun. Streda 43, Žilina 41, Trenčin 39, Ruzomberok 36