Serie B: Spezia doživjela domaći poraz od lidera, Niko Datković opet pocrvenio

Subota, 05. studenog 2016. 19:25 Napisao/la  SC

Spezia - Verona 1:4, Cittadella - Salernitana 2:0, Latina - Bari 2:1, Novara - Spal 0:1, Pisa - Perugia 0:1, Pro Vercelli - Carpi 0:0, Trapani - Vicenza 0:1

Spezia je doživjela težak domaći poraz od lidera, Verona je u pobijedila rezultatom 4:1.

Niko Datković opet je pocrvenio nakon dva kola. Stoper Spezije dobio je dva žuta kartona u nepunih deset minuta pri kraju utakmice (76, 83).

Datkovićevo isključenje u 83. minuti ništa nije značilo budući da je Verona od 60. minute vodila 3:0, dok je četvrti pogodak postignula u 89. minuti.

Spezia je trenutačno ispala iz kruga osam momčadi, koje stječu pravo na plasman u Seriju A.

Inače, u subotnjim utakmicama uspješniji su bili gosti što je rijetkost u  izjednačenoj ligi.

Utakmice 13. kola: Spezia - Verona 1:4, Cittadella - Salernitana 2:0, Latina - Bari 2:1, Novara - Spal 0:1, Pisa - Perugia 0:1, Pro Vercelli - Carpi 0:0, Trapani - Vicenza 0:1, Ascoli - Entella, odgođeno, nedjelja: Avelino - Frosinone, ponedjeljak: Ternana - Benevento

Poredak: Verona 30, Cittadella 25, Entella i Perugia 22, Spal i Frosinone 21, Carpi 20, Benevento i Brescia 18, Spezia 17...