PRVA LIGA NOGOMETAŠICA

Rijeka Jack Pot pobijedila Dinamo

Ponedjeljak, 15. travnja 2013. 15:16 Napisao/la  SC

Utakmica 15. kola: Rijeka Jack Pot - Dinamo Maksimir 2:0 (Klarić 77', Cicijelj 79')

Prva liga nogometašica

RIJEKA JACK POT - DINAMO MAKSIMIR 2:0

Utakmica 15. kola: Rijeka Jack Pot - Dinamo Maksimir 2:0. Igralište Rujevica. Gledatelja: 50. Sudac: Marin Vidulin (Kanfanar). Pomoćnici: Mađarić (Vrsar) i Čavarović (Buje).

Strijelkinje: 1:0 Klarić (77'), 2:0 Cicijelj (79').

Žuti kartoni: Morožin, Mrakovčić, Čop (Rijeka Jackpot), Straka, Perić, Pavlek, Pejić (Dinamo Maksimir).

RIJEKA JACK POT: Jerbić, Horvat (od 86' Barišić), Čop, Klarić, Juko (od 89' Konestabo), Jurić (od 46' Turkanović), Morožin, Mrakovčić (od 65' Sudan), Valušek, Stipančević, Cicijelj (od 89' Pavlić).

DINAMO MAKSIMIR: Karadakić, Horvat, Kalašić, Lubina (od 89' Sršek), Pavlek, Muharemović, Horvat, Straka, Perić, Pejić, Bijelić (od 67' Stanić).

Rezultati
Rezultati 14. kola: Rijeka Jack Pot - Dinamo Maksimir 2:0, Agram - Pregrada 2:3, Viktorija - Marjan 0:2. Poredak: Osijek 36, Rijeka Jack Pot 28, Agram 25, Dinamo Maksimir 17, Pregrada  16, Marjan (-1) 6, Viktorija 1 bod.

Nogometaši Rijeka Jack Pota pobijedile su Dinamo Maksimir i upisale pet pobjedu zaredom, s time da gol nisu primile 360 minuta. Dvije minute u završnici bile su dovoljne da slome otpor Zagrepčanki.

Domaćin je poveo u 77. minuti kada je Klarić matirala Karadakić iz slobodnog udarca s 18 metara. Dvije minute kasnije Cicijelj je potvrdila pobjedu. Valušek je izvela korner, Cicijelj se najbolje snašla i pogodila za 2:0.