Elvir Maloku asistirao za jedini pogodak u kup-utakmici protiv Numancije

Četvrtak, 08. rujna 2016. 11:05 Napisao/la  SC

Maloku  prvi put  odigrao cijelu utakmicu za Gimnastic

Elvir Maloku asistirao je za jedini pogodak u utakmici kupa između Gimnastica i Numancije. Maloku je započeo akciju iz koje je Jose Carlos pogotkom u 100. minuti utakmice donio pobjedu Gimnasticu.

Bivši igrač Hajduka i Rijeke u kupu  je prvi put  odigrao cijelu utakmicu za klub koji je prošle sezone na ljestvici završio nadomak prve lige.

Ove sezone Gimnastic je u trima utakmica u prvenstvu triput igrao neodlučeno.

Maloku je za novi klub debitirao u 2. kolu, u utakmici protiv Huesce (1:1) ušao je u 68. minuti.

U utakmici 3. kola protiv Levantea (1:1) nije ulazio u igru.