Austrijsko prvenstvo: Ivan Močinić igrao u derbiju kola, Rapid ostao neporažen u Grazu

Subota, 10. rujna 2016. 19:42 Napisao/la  SC

Utakmica 7. kola: Sturm - Rapid 1:1

Ivan Močinić igrao je standardno za Rapid u derbiju 7. kola. Rapid je gostovao u Grazu i ostao neporažen u utakmici protiv vodećeg Sturma.

Utakmica je završila 1:1, poveo je domaćin pogotkom Schulza u 22. minuti, izjednačio je Szanto u 54. minuti.

Močinić je igrao uobičajeno dobro na prirodnoj poziciji povučenog veznog igrača, pretjerana agresivnost stajala ga je žutog kartona.

Utakmica 7. kola: Sturm - Rapid 1:1 (Schultz 22/Szanto 54)