Antonio Mance postigao dva pogotka u pobjedi, Alen Halilović postigao dva pogotka u remiju

Subota, 03. veljače 2024. 22:25 Napisao/la  SC

Antonio Mance (Zalaegerszeg)

Antonio Mance postigao je dva pogotka u pobjedi (3:1) Zalaegerszega protiv Fehervara u utakmici 18. kola mađarske OTP Bank lige.

Riječki napadač oba pogotka postigao je u prvom poluvremenu (8, 45+2) čime je trasirao važnu pobjedu svojoj momčadi protiv trećeplasiranog kluba.

Croizet je potvrdio pobjedu u 86. minuti, Csongvai je ublažio poraz u 73. minuti.

Mance je postigao 8 pogodaka, dijeli drugo mjesto na listi strijelaca, vodi Kodro (Ferencvaros) s 11 pogodaka.

Ljestvicu možete vidjeti  OVDJE

Alen Halilović igra u životnoj formi otkada ga je Sergej Jakirović potjerao iz Rijeke!

Halilović je u 20. kolu postigao dva pogotka i asistirao za treći pogodak Fortune Sittard u domaćem remiju s Heerenveenom (3:3).

Gosti su poveli 2:0 (Sahraoui 19, Brouwers 24), Halilović je smanjio iz penala (60), Guth je izjednačio (63) da bi gosti opet poveli (Brouwers 24).

U 80. minuti Halilović je drugim pogotkom donio Fortuni bod.

Halilović je ove sezone najbolji igrač Fortune Sittard, postigao je 4 pogotka.