2. Bundesliga: Damir Kreilach dvama pogocima doveo Union Berlin na drugo mjesto

Nedjelja, 23. listopada 2016. 21:15 Napisao/la  SC

Utakmica 10. kola: Aue - Union Berlin 1:3

Damir Kreilach postigao je dva pogotka za Union Berlin u gostujućoj pobjedi (3:1) protiv Auea.

Aue je poveo Kvesićevim pogotkom u 20, minuti, ali kapetan Union Berlina dvama pogocima (41, 63) preokrenuo rezultat.

Treći pogodak za Union Berlin postigao je Skrzybski u 82. minuti. Za Union Berlin igrao je Renato Punčec.

Union Berlin pobjedom je skočio na drugo mjesto nakon 10. kola, a Kreilach je ukupno postigao četiri pogotka.

Poredak: Braunschweig 25, Union Berlin 20, Heidenheim i Stuttgart 19....