Kuglačice Mlake osvojile Kup, završila sezona koju je nemoguće nadmašiti!

Nedjelja, 12. lipnja 2022. 15:03 Napisao  I. V.

Prvi put u klupskoj povijesti jedna generacija kuglačica Mlake osvojila sve klupske trofeje u sezoni

Zadnji trofej u sezoni

Kuglačice Mlake osvojile su u nedjelju kup, prvi put u klupskoj povijesti jedna je generacija kuglačica Mlake osvojila sve klupske trofeje u sezoni.

Tonči Mikac voli nogomet, ostvario je uspjeh poput Pepa Guardiole, koji je u sezoni 2008/09 na klupi najbolje momčadi na svijetu osvojio svih šest klupskih trofeja:

- Guardiola mi nije baš uzor, ali da... Osvojili smo Svjetski kup, Ligu prvakinja, prvenstvo, kup... sve što se moglo, kaže Mikac.

U finalu odigranom u Rijeci, Mlaka je pobijedila Split rezultatom 8:0:

- Nema se tu što posebno reći, izrazito smo dominirali, govori Mikac.

Do finala Mlaka je redom pobjeđivala Endi Tekstilac (8:0 - 1/8 finala), Zaprešić (7:1 - 1/4 finala) i Istru (7:1 - 1/2 finala)

Finalom kupa najbolja kuglačka ekipa na svijetu završila je sezonu koju je nemoguće nadmašiti!