Superliga: Odbojkašice Rijeke CO poražene od Osijeka, Riječanke prokockale 2:0

Subota, 18. prosinca 2021. 21:29 Napisao/la  SC

RIJEKA CO – OSIJEK 2:3 (25:15, 25:18, 20:25, 20:25, 10:15)

Dvorana mladosti. Bez gledatelja.

Suci: Bingula i Raca.

RIJEKA CO: Volarić (L), Štiglić, Fabulić (L), Žarković, Gregorović, Trcol, Popić, Koraca, Brkičić, Mioč, Fabris, Pavačić, Aničić, Francetić.

OSIJEK: Kainz (L), Kolobarić, Rajndl, Gadžić, I. Lovrić, Gajić, Štebih, M. Lovrić, Lizatović, Župarić (L), Weinand, Jurić.

Odbojkašice Rijeke CO porazom su zaključile 2021. godinu, djevojke trenera Igora Lovrinova neće zadovoljne otići na prvenstvenu stanku.

Riječanke su poražene u utakmici koja se činila riješena, prva dva seta odigrale su na razini svojih najboljih ovosezonskih izdanja.

No, u trećem setu na parket kao da je izašla jedna nova Rijeka, gošće su bez prevelikih poteškoća izjednačile rezultat i onda u petom setu susret mirno privele kraju u svoju korist.

Do 5:5 u posljednoj dionici poeni su se osvajali naizmjenično, onda su se gošće odvojile dvjema serijama, iskoristile su slabosti na riječkom prijemu i domaće pogreške i zasluženo odnijele dva boda s Trsata.