Riječanke porazom u Vukovaru zaključile nastup u Interligi

Subota, 25. veljače 2012. 19:42 Napisao  Marko Babić

Vukovar - Rijeka 3:1 (18:25, 25:21, 25:19,25:21). Susret je bio lišen rezultatskog značaja i zapravo je samo uvod u doigravanje za prvaka Hrvatske u kojem su glavni favoriti upravo Rijeka i Vukovar

Utakmica Interlige odbojkašica: Vukovar - Rijeka 3:1 (18:25, 25:21, 25:19,25:21). Sportska dvorana OŠ Dragutina Tadijanovića. Gledatelja: 300. Suci: Muha i Bardić.

VUKOVAR: Đapić, Čirić, Novalić 13, Rajković, Grubeša 4, Draženović 4, Čolak, Mrđanov 1, Starčević 25, Đuričković 1, Marčinko, Miljak 16.

RIJEKA: Došen (L), Pilepić 7, Zdrilić 4, Savić, Ćutuk 9, Magdić 11, Fabris 15, Brčić 1, Sušić 19.

Odbojkašice Rijeke poražene su u posljednjem susretu u Interligi ove sezone na gostovanju kod Vukovara. Susret je bio lišen rezultatskog značaja i zapravo je samo uvod u doigravanje za prvaka u kojem su favoriti upravo Rijeka i Vukovar. Riječanke su nakon osvajanja prvog seta pale u igri što su domaće odbojkašice znale iskoristiti. Vukovarke su odlično servirale, posebno u četvrtom setu kada su na servisu napravile sedam poena, od čega pet aseva.

Nakon osvajanja druge dionice domaće odbojkašice kontrolirale su igru i u trećem setu odvojivši se na 20:13. Četvrta dionica bila je nešto izjednačenija, ali opet bez dovoljno koncentracije u riječkim redovima.