Interliga: Odbojkašice Rijeke poražene kod Calcita za ekspresnih 59 minuta

Subota, 17. studenog 2012. 21:48 Napisao/la  M. B.

Utakmica 8. kola: Calcit - Rijeka 3:0. Ironično, u dresu Calcita zaigrale su Petra Kramolc i Ana Starčević koje su prije nekoliko sezona nosile dres Rijeke, a nakon odlaska su tužile klub zbog nepoštivanja ugovornih obveza

Interliga odbojkašica

CALCIT - RIJEKA 3:0

Utakmica 8. kola: Calcit - Rijeka 3:0 (25:16, 25:13, 25:13). Sportska dvorana Kamnik. Gledatelja: 300. Suci: Mocsnik i Szabo (oba Madžarska).

CALCIT: Guštin 13, Turnšek 9, Podlesnik (L), Handanovič 8, Lenarčič 1, Kramolc 3, Ljubetič, Starčević 10, N. Mori, Hribar 1, Strel Kosmač 13, E. Mori 3.

RIJEKA: Došen (L), Zdrilić 8, Ščulac 8, Savić 1, Mioč 1, Kalebić 3, Magdić, Pešut 4, Brčić 2.

Odbojkašice upisale su drugi poraz u Interligi izgubivši uvjerljivo za 59 minuta na gostovanju kod Calcita. Trebali bi dobro prekopati arhivu i pronaći podatak kada su posljednji puta Riječanke napustile teren pognute glave za manje od šezdeset minuta.

Slovenske odbojkašice su jednostavno bile bolje, Riječanke su u prvom setu zadržale priključak do 16:13, no to je ujedno bilo sve.

Preostale dvije dionice ne treba ni spominjati, u drugom setu na drugoj tehničkoj minuti igre slovenski sastav imao je prednost 16:9, u trećoj dionici u istoj fazi 16:4! Teška financijska situacija sve više ostavlja traga na igri Rijeke. Ironično, u dresu Calcita zaigrale su Petra Kramolc i Ana Starčević koje su prije nekoliko sezona nosile dres Rijeke, a nakon odlaska su tužile klub zbog nepoštivanja ugovornih obveza.