PRVA LIGA ODBOJKAŠICA

Grobničan propustio preuzeti drugo mjesto

Subota, 03. studenog 2012. 19:27 Napisao/la  M. B.

Grobničan - Osijek 1:3 (25:19, 17:25, 20:25, 20:25). - Nemamo karakter za veće rezultate, rekao je Marko Crnković

Prva liga odbojkašica, druga jakosna skupina

GROBNIČAN - OSIJEK 1:3

Utakmica 5. kolo: Grobničan - Osijek 1:3 (25:19, 17:25, 20:25, 20:25). Gledatelja: 70. Suci: Hranić i Bingula.

GROBNIČAN: Brekalo, Mavrinac, Broznić, Zupčić, Legčević, Tomas, Tomašić, Kovačić, Vukorepa, Šojat, Vrbanc, Kovačević.

OSIJEK: Felja, Štulić, Volmut, Kolarić, Malenica, Krivić, Jakšetić, Biljić, Hantuchova, Grubeša.

Odbojkašice Grobničana poražene su u ogledu protiv Osijeka, utakmici koja je mogla donijeti Grobničankama iskorak prema vrhu ljestvice. Izabranice Marka Crnkovića odlično su odigrale prvi set, ali nakon toga je sve krenulo nizbrdo.

- Igra je jednostavno stala nakon prvog seta.  Nemamo karakter za veće rezultate. Kada trebamo pobijediti i iskoristiti priliku da skočimo na ljestvici, mi je propustimo. Nemamo igračicu odluke u ekipi, nemam pojedinke koja bi iskočila da potegne ekipu kada stvari krenu nizbrdo. Prestrašili smo se prilike, rekao je Marko Crnković, trener Grobničana.