Prva liga odbojkašica - 1. kolo
DRENOVA - DINAMO 0:3 (12:25, 12:25, 16:25)
SD Dinko Lukarić.
Suci: Bingula i Raca. Delegat: Maksimovski
DRENOVA: Petrović, Šahinović, Barać, Kalinić, Lukašić, Matijević, Lukežić, S. Bušljeta, N. Bušljeta, Medved, Siam
DINAMO: Grgić, Drakula, Gregorić, Pavlaković, Tišmani, Kezerić, Fatorić, Babić, Crvenković, Marić, Sunara, Petrović, Pekvarić
Pomlađena ekipa odbojkašica Drenove poražena je na domaćem parketu od Dinama.
- Ušli smo posve pomlađeni, ovo je kadetsko juniorska ekipa. Poraženi smo od Dinama, ali igračice su dale sve od sebe što mogu u ovom trenutku. Bilo je lijepih dionica, što je ohrabrujuće za početak sezone. Cure je bilo i strah jer nemaju prvoligaškog iskustva. Gradimo novu ekipu i na dobrom smo putu, rekao je trener Drenove Ilija Matić.
OSIJEK - KOSTRENA 3:0 (25:7, 25:11, 25:9)
NŠD Gradski vrt.
Suci: Pavičić i Jurković. Delegat: Zamaklar
OSIJEK: Dugandžić, Ðurić, Lovaić, Nikolić, Štembuk, Krivić, Nekić, Štimac, Gabrić, Žulj, Jukić.
KOSTRENA: Hodak, Braut, Nikolić, Mišković, Murgić, Rajković, Fundak, Malec, Grujić, Zatezalo, Miculinić.
Odbojkašice Kostrene poražene su na startu sezone u Osijeku.
- Prva utakmica, a tako smo i odigrali. Osijek je jaka ekipa, lijepo posložena. Pokušali smo držati korak i parirali smo u nekim situacijama, postigli par lijepih poena, ali Osječanke su jače i bolje u ovom trenutku. Nastavljamo dalje, nadam se s boljim igrama i boljim rezultatima, rekao je trener Kostrene Kristian Tomić.