Premijer liga: Košarkaši Depolink Škrljeva poraženi na gostovanju u Dubrovniku

Nedjelja, 03. ožujka 2024. 21:58 Napisao/la  SC

Premijer liga košarkaša, 22. kolo

DUBROVNIK – DEPOLINK ŠKRLJEVO 101:87 (26:29, 27:19, 25:17, 23:22)

Dvorana Gospino polje. Gledatelja 200.

Suci: Hordov, Vukušić, Mirčeta.

Košarkaši Depolink Škrljeva poraženi su na gostovanju u Dubrovniku, momčad trenera Edija Dželalije dobro je otvorila utakmicu, ali nije pronašla načina kako period dobre igre produžiti i na preostala tri razdoblja, što ih je u konačnici koštalo novog poraza.

U osmoj minuti utakmice Škrljevčani su imali lijepih devet poena prednosti (25:16), ali onda su dopustili Tomislavu Cvitkoviću da se razigra, nakon toga pridružili su mu se Dubelj (29 poena) i Vujičić (18 poena) i jasno je bilo da će gostujuća momčad teško do bodova na krajnjem jugu.

U prilog domaćinima išla je i činjenica da gosti obrambeno nisu bili na zavidnoj razini, previše su griješili, što nije moglo proći nekažnjeno.

Sredinom treće četvrtine Dubrovčani su prvi put došli do dvoznamenkosti prednosti i nakon toga nikakvih dvojbi više nije bilo.

U redovima Škrljevčana Vigo Bart je utakmicu okončao sa 17 poena, Ivan Gulin je dodao 16, Stanojević i Svoboda po 15.