Premijer liga: DepoLink Škrljevo doživjelo deveti poraz u prvoj utakmici drugoga kruga

Nedjelja, 18. prosinca 2022. 22:02 Napisao/la  SC
Martin Jelić (DepoLink Škrljevo)
Martin Jelić (DepoLink Škrljevo) Foto: HKS

HT Premijer liga - 12. kolo

FURNIR - DEPOLINK ŠKRLJEVO 88:77 (20:22, 21:18, 25:17, 22:20)

SD Dubrava. Gledatelja 100

Suci: Alfred Jovović, Žarko Kovačević, Andrea Đuraki

Košarkaši DepoLink Škrljeva doživjeli su deveti poraz u prvoj utakmici drugoga kruga natjecanja, Furnir je u 12. kolu pobijedio rezultatom 88:77.

Škrljevčani su bolje počeli, poveli su čak 17:4, razigrao se Mario Rajčić koji je najzaslužniji za +11 (32:21) sredinom druge četvrtine.

Do poluvremena Furnir se uspio vratiti u susret i povesti nakon serije 14:2 koju su kreirali Mateo Vidović, Matej Bošnjak i Filip Paponja.

Na poluvremenu je bilo 41:40 za domaćine koji su boljim otvaranjem treće četvrtine i tricama Emila Savića prvo otišli na +10 (51:41), a nešto kasnije i na +12 (60:48).

Sve je bilo riješeno nakon trica Filipa Kalajžića i Paponje za 83:66.

Bošnjak je predvodio Furnir s 23 poena, Savić je ubacio 18 (trice 5/9), Paponja 15, a Hollingsworth 13.