Liga za ostanak: Adria Oil Škrljevo poraženo na Mavrincima, Šibenčanima završnica

Subota, 02. travnja 2022. 21:52 Napisao/la  SC

HT Premijer liga, Liga za ostanak, 4. kolo

ADRIA OIL ŠKRLJEVO – ŠIBENKA 73:79 (23:21, 26:20, 8:16, 16:22)

Dvorana Mavrinci. Gledatelja: 100.

Suci: Vovk, Katić, Mikulić.

ADRIA OIL ŠKRLJEVO: Jelenković 10 (4-5), Barnjak 20 (5-8), Rajčić 12, Šajin 5 (1-3), Zovko 8 (2-2), Dtojanović, Vucić 5 (2-2), Kostić, Ćošić, Vrgoč 13 (0-1).

ŠIBENKA: Devon 23 (1-3), Gulin 2, Bašić 8, Jambrović 13 (3-4), Paić 9 (1-2), Arslanagić (0-2), Rebić 6, Solomun 4, Antić, Pleadin, Sinovec 14 (4-6).

Košarkaši Adria Oil Škrljeva dožvijeli su drugi uzastopni poraz, prvi domaći u Ligi za ostanak.

Škrljevčani su pali u završnici utakmice, minutu i pol prije kraja Jelenković je pogodio dva od tri slobodna bacanja za minimalan zaostatak (73:74), na drugoj strani Bašić je uzvratio tricom 1:07 minuta prije kraja utakmice, a nakon što Zovko nije realizirao napad, Devon je potvrdio pobjedu Šibenčana, drugu ove sezone na Mavrincima.