A-1 liga košarkašica: Kvarner na gostovanju protiv Raguse doživio drugi prvenstveni poraz

Subota, 31. siječnja 2015. 22:01 Napisao/la  SC

Utakmica 14. kola: Ragusa  – Kvarner 66:57 (16:17, 15:15, 17:12, 18:13)

A-1 liga košarkašica

RAGUSA - KVARNER 66:57

Utakmica 14. kola: Ragusa  – Kvarner 66:57 (16:17, 15:15, 17:12, 18:13).

RAGUSA: Vukoje  29 (1-3), K.  Zarač, Benić  7 (2-3), M.  Zarač, Petrović  4, Nenada,  Kalauz, Popović, Zanetić, Miloglav 20, Matić  6.

KVARNER:  Perić 4, Tomić  12 (2-3), Miletić, Živadinović,  Vrsaljko 16 (0-1), Hajdin, Serdar  10 H(6-8),  Tomljenović  6 (3-3), Čolić  9, Milković.

Slobodna bacanja: Ragusa 3-7, Kvarner 11-15. Trice: Ragusa 5-23, Kvarner 4-15.

Skokovi: Ragusa 35 (4), Kvarner 41 (10). Osobne pogreške: Split 18, Kvarner 18.

Košarkašice Kvarnera dožvijele su drugi prvenstveni poraz. Nakon Medveščaka i Ragusa je pronašla dobitnuh kombinaciju protiv riječkih košarkašica.

Riječanke su utakmicu okončale s 18 izgubljenih lopti i velikim brojem neforsiranih pogrešaka, a unatoč svim problemima Kvarner je na poluvremenu imao pola koša prednosti (31:32).

Ragusa je bolje zaigrala u nastavku, ali još u 32. minuti bio je obećavajući rezultat budući da su gošće zaostajale samo dva poena (48:46). Uslijedila je tada serija domaćina 8:2 i deset poena prednost i Kvarner nije dobio priliku iako je u nekoliko navrata bio na zaostatku od pet poena.