Premijer liga: Škrljevčani u Zaboku doživjeli najteži poraz ove sezone

Nedjelja, 07. studenog 2021. 18:55 Napisao/la  SC

Sa 19 izgubljenih lopti i 37 posto šuta iz (22-59) teško je bilo očekivati bilo što osim uvjerljivoga poraza

Premijer liga košarkaša, 9. kolo

ZABOK – ADRIA OIL ŠKRLJEVO 94:66 (21:23, 23:13, 19:14, 31:16)

Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 100.

Suci: Hordov, Roglić, Reić.

ZABOK: Levanić 13 (1-1), Črnjević 12 (2-4), Budimir 22 (2-2), Gunjina 18 (2-2), Garrettt 11 (4-4), Martinko 2, Buljević, Brocić 2, Vručinić 6, Popić 4, Ćutuk 4, Antoninić.

ADRIA OIL ŠKRLJEVO: Adway 14 (6-6), Jelenković 11, Barnjak 15 (2-4), Rajčić 7 (2-2), Šajin 7 (1-1), Stojanović, Vucić 2, Kostić, Bešić 2, Ćošić, Vrgoč 8 (2-2).

Košarkaši Adria Oil Škrljeva doživjeli su prvi domaći prvenstveni poraz, ujedno i najteži ove sezone.

Škrljevčani nisu loše otvorili utakmicu, ali sve nakon prve četvrtine u momčadi trenera Damira Rajkovića bilo je za brzi zaborav.

Naročito posljednjih deset minuta u kojima su ih domaći košarkaši – deklasirali.

No, sa 19 izgubljenih lopti i 37 posto šuta iz (22-59) teško je bilo očekivati bilo što osim uvjerljivoga poraza.