DRUGA NL

Jonathan Ante Maraš pogodio remi u Belišću

Subota, 14. listopada 2023. 17:13 Napisao/la  SC

Pogocima Silvia Anočića domaćin je stigao do osjetne prednosti (2:0), no rezultat je na kraju prvog dijela smanjio Partrik Srzentić, a remi pogodio Jonathan Ante Maraš u 81. minuti

Papa Mamadou Seck i Basit Akinola Jabita
Papa Mamadou Seck i Basit Akinola Jabita Foto: Matej Šimić/NK Belišće

Druga NL, 9. kolo

BELIŠĆE – GROBNIČAN 2:2

Gradski stadion Belišće. Gledatelja:

Sudac: Jasmin Horvat (Varaždin)

Strijelci: 1:0 Anočić (42-11 m), 1:1 Srzentić (45), 2:1 Anočić (59), 2:2 Maraš (81)

Žuti kartoni: Anočić, Gazić, Katić, Seck (Belišće), Simonaj (Grobničan)

BELIŠĆE: Marcić, Seck, Grgić, Vuksan (53 Gazić), Matasović (60 Katić), Anočić (72 Vrljić), Stojanac, Dubravac (72 Bogdanović), Poljak, Vrdoljak (72 Jerbić), Gvozdenvić.

GROBNIČAN: Curać, Golić, Ravlija, Kovačević, Pilčić, Prpić, Simonaj (69 Kočević), Franković (87 Mohorić), Batarelo (87 Štimac), Jabita (64 Maraš), Srzentić.

Nogometaši Grobničana produžili su pozitivan niz na četiri utakmice, momčad trenera Predraga Stilinovića pogotkom Jonathana Ante Maraša u 81. minuti uspjela je izbjeći poraz.

Domaća momčad povela je pogotkom Anočića u 42. minuti iz kaznenog udarca, prije odlaska na odmor poravnao je Patrik Srzentić, Anočić je u 59. minuti još jednom doveo domaćina u vodstvo, devet minuta prije kraja utakmice Maraš je donio bod gostima.