Trener Crikvenice, Dalibor Starčević, zadovoljan je odrađenim pripremama. Iako su "Kirci" na posljednjem mjestu Treće lige zapad, Stračević očekuje vedro proljeće.
Škrljevo slavljem kod Kastavaca 72:63 nastavilo borbu za prvo mjesto sa Kircima i Kraljevicom. Zamećani kod kuće iznenadili Pulu 1981 (88:86), Jadran uvjerljivo poražen u Kraljevici
Drenova - Bilje 3:0 (25:22, 25:14, 25:21). Izabranice Ilije Matića nisu imale previše problema protiv posljednjeplasiranog sastava
Odbojkašice Kastva izgubile su triler protiv gošći iz Umaga nakon sat i 49 minuta igre. Crikvenica lako protiv Rječine u lokalnom derbiju
Bakrani su u 76. minuti imali vodstvo 4:1, a na kraju je vratar Herman morao spašavati tri boda u završnici. Hreljani rutinski protiv Goranina
Poraz od Kozale uzdrmao je redove Matuljaca, a njihova neuvjerljivost na vidjelo je izašla i u utakmici protiv Petrinje koja će pak u idućem kolu ugostiti Kozalu
Stvari su po Senjanke krenule nizbrdo od prve minute, a već nakon desetak minuta igre domaće igračice imale su visokih 6:1. Ogulinke su pak tijekom cijele utakmice lovile korak za domaćim igračicama
U najzanimljivijem ogledu 18. kola mladi hrvatski reprezentativac Dino Šamanić tri sekunde prije kraja ogleda sa Stojom realizirao dva bacanja i mladoj ekipi Jadrana donio veliko slavlje. Sigurne pobjede Crikvenice, Škrljeva i Kraljevice