Utakmica 2. kola, skupina D: Napoli - Rijeka 0:1 (Biondić 64'). Kadeti Rijeke u petak će od 20 sati odmjeriti snage protiv Chivas Guadalajare, dok Napoli igra protiv Couritibe
Utakmica 25. kola: Senj - KTC 23:36 (14:15). Senj je ponovo odigrao jedno dobro poluvrijeme
Gordan Kaličić (Cres) i Danijel Krešić (Klana) kažnjeni su s jednom utakmicom zabrane nastupa
- Očekuje nas pakao na Baldekinu. To je sigurno. Trebamo ući hladne glave i ne dopustiti im da se razmašu. Moramo utakmicu što dulje držati u rezultatskom egalu i tada će naše šanse osjetno rasti, objašnjava Salamun
Bilo je puno objektivnih okolnosti koje su utjecale na pad u nastavku prvenstva, kaže Kirinčić
Nehajevu Svastu smanjena kazna s 8 na 5 mjeseci zabrane, Davoru Dželaliji s 4 na 2 utakmice zabrane. Rab i Rikard Benčić kažnjeni su oduzimanjem po jednog boda zbog nedolaska na utakmice
Kadetska momčad Rijeke pojačana je s nekoliko igrača iz regije i mladim nigerijskim nadama koji su već 8 mjeseci na školovanju u Rijeci