Nedjelja, 07. svibnja 2017. 21:05 Napisao/la  N. D.

Utakmica 22. kola: Kozala - Crikvenica 35:29

KOZALA: Rak, Čačić 1, Tubić, Pribanić 1, Kadić 1, Briški 3, Tomaš 8, Bartolović 1, Ćaćan, Milih 6, Islamović 4, Ljevar 4, Barišić 2, Pešić, Vozila 4

CRIKVENICA: Dr. Sertić, Daskijević 7, Da. Sertić 2, Huljina, Stanić 10, Kapelari 4, Karaula 2, Melon 4, Benić

Sedmerci: Kozala 3(2) Crikvenica 4(3)

Isključenja: Kozala 4 minute Crikvenica 4 minute

U 22., posljednjem kolu Prve lige ove sezone, rukometaši Kozale savladali su gostujuću momčad Crikvenice rezultatom 35:29.

Kozala je otvorila susret serijom 3:0, a na kraju poluvremena se pokazalo kako tu prednost Crikvenica nije nikako uspjevala dostići.

Ključni moment utakmice dogodio se u 11. minuti kada se u momčadi Crikvenice ozlijedio Damir Sertić koji je morao napustiti teren, te su kola gostiju krenula nezaustavljivo prema dole.

Kozala do kraja prvog dijela stekla prednost od sedam pogodaka, 18:11.

U drugom dijelu Crikveničani su serijom 3:0 stigli do 18:23 u 43. minuti, ali pokazalo se da je to bio najpovoljniji rezultat na utakmici za igrače trenera Senka Smoljana.

Do kraja susreta kod Kozale se jedanaest igrača upisalo u strijelce, a predvodio ih Antonio Tomaš sa osam pogodaka, a kod Crikveničana najraspoloženiji je bio Antonio Stanić sa deset postignutih pogodaka.

Kozala je na kraju sezone završila na osmom mjestu sa dvadeset osvojenih bodova, a Crikvenica na posljednjem dvanaestom mjestu sa samo šest bodova, te će od slijedeće sezone nastupati u Drugoj ligi zapad.