2. HRL: Prvi poraz Zamećanki, prva pobjeda Senjanki

Subota, 23. listopada 2021. 21:20 Napisao/la  SC

Dvorana OŠ Bugumil Toni. Suci: Dominić (Varaždin), Jazbec (Cestica)

SAMOBOR: Belanić 4, Rođak, Brakus 4, Švigač 4, Sambolec, Kovač 2, Budan, kozlovec 8 (4), Katanec 4, Kanceljak 5, Karasman, Šmid, Matijašić, Rugole, Mogulić, Husnjak.

ZAMET: Mrakovičić, Troskot, Blažić 3, Mrćić, Nekić 2, Tabar 3, Surać, Mikolić 3, Pleše, Možetić, Stanić 4, Jukan 3, Visković 4, Svast 1, Masić 5 (1), Strukar.

Sedmerci: Samobor 4 (4), Zamet 2 (1). Isključenja: Samobor 8, Zamet 6 minuta.

Rukometašice Zameta doživjele su prvi poraz ove sezone.

Izjednačena utakmica, u kojoj se niti jedna ekipa nije značajnije rezultatski odvojila, odlučena je u posljednje četiri minute, Zamećanke su došle na gol zaostatka (29:28), ali se u idućem napadu nisu uspjele obraniti i njihov savršen niz tako je prekinut.

MURVICA – IVANIĆ 25:35 (13:17)

Gradska dvorana. Suci: Grubor, Katanić (Poreč)

MURVICA: Leverić, Ljubanović 1, Maj. Pešut 1, Deželin, Jelenović 10, Stipčić 1, Kutija 2, Skorić 2, Mandekić, Rajković 2, Debelić 1, Mar. Pešut, Lončarić 4, Mat. Pešut, Cakaj 1.

IVANIĆ: Dasović, Pelc, Petreković 5, E. Popović-Gecan 3, Kirin 5 (2), Vuković 8 (1), T. Popović-Gecan, Petković 3, Sikaček 2, Pavić, Hasan, Maričević 1, Vidović 1, Šebalj, Crnčević 7, Blažević.

Sedmerci: Murvica 5 (2), Ivanić 5 (3). Isključenja: Murvica 6, Ivanić 16 minuta.

LIBURNIJA-OPATIJA – UDARNIK 32:32 (18:17)

Dvorana Marino Cvetković. Suci: Capan, Podgorščak (Jastrebarsko)

LIBURNIJA-OPATIJA: Markov, Gerovac, Mihočka, Hunčak 3, Hontić 4, Kovačević, Vlahović, Stakorić 6 (2), Mihalić 7, Tipura 3, Krivičić 6, Ramić, Picco 2, Sabalić, Brusić, Cestar 1.

UDARNIK: Koleš, Magenreuter, Štefanić 7 (2), Cerovski 2, Kiričić, Mostarlić 5, Haramina 1, Horvat 1, Fratnik 7 (4), Vučićević, Dunđerović, Miletić 3, Gvardiol 2, Jurić 1, Sertić 2, Antonić 1.

Sedmerci: Liburnija-Opatija 4 (2), Udarnik 7 (6). Isključenja: Liburnija-Opatija 10, Udarnik 10 minuta.

Rukometašice Liburnija-Opatije imaju za čime žaliti, u posljednjih osam minuta ušle su s četiri pogotka prednosti (32:28), ali su gošće na kraju ipak uspjele izboriti remi.

ZAPREŠIĆ – SENIA 22:27 (9:12)

SRC Zaprešić. Suci: Haramina (Samobor), Mesić (Jastrebarsko)

ZAPREŠIĆ: Birin, Bužanić, Živković 6, Devčić, Vučić 9, Tomljanović 1, Rončević, Ivanović, Sušac, Zver 1, Majeetić, Vrbica, Zlodi 4, Šćević, Dučkić, Despenić 1.

SENIA: Lekaj, Filipčić 4, Samardžić 1, Komadina 5, Šolić 1, Lj. Biondić, L. Biondić 3, Cvjetičanin 4, Katalinić, Skokandić, Runtas 9 (7), Kren.

Sedmerci: Zaprešić 1 (1), Senia 8 (7). Isključenja: Zaprešić 12, Senia 8 minuta.