PRIJATELJSKA UTAKMICA

Vaterpolisti Opatije pobijedili Palanuoto Trieste

Ponedjeljak, 26. studenog 2012. 15:09 Napisao/la  SC

Opatija - Pallanuoto Trieste 8:7 (4:2, 3:2, 1:1, 0:2). Za Opatiju je debitirao Damir Glavan

OPATIJA - PALLANUOTO TRIESTE 8:7

Prijateljska vaterpolo utakmica Opatija - Pallanuoto Trieste 8:7 (4:2, 3:2, 1:1, 0:2). Bazeni Kantrida. Gledatelja: 60. Suci: Duje Čipčić i Damir Milković.

OPATIJA: Čudina, Glavan 2, Juraga 1, Begonja, Kaluđerović, Turina, Mudražija, Rakovac 1, Radetić, V. Deželjin 1, Pavlović, Martinčić 1, Strižić 2, S.Deželjin, Ševeljević.

PN TRIESTE: Jurišić, Vitiello, Petronio 1, Ferrecio, Giorgi, Krstović 2, Verm, Covi, Namar 1, Spadoni 2, D'Adabbo, Lagonigro, Giacomini 1.

Vaterpolisti Opatije u novom sastavu predstavili su se riječkoj publici pobjedom nad Pallanuotom Triesteom 8:7. Opatijci su zapravo susret prelomili u prve dvije četvrtine, a u susretu su se istaknuli Čudina na vratima Opatije, odnosno Egon Jurišić, čuvar mreže Triestine, koji je nedavno pozvan u talijansku reprezentaciju.

U redovima Opatije debitirao je i Damir Glavan koji je još lani igrao za Primorje EB koji je bio stup u obrani domaćina. Gosti su uglavnom iskoristili nekoliko trenutaka dekoncetracije u redovima Opatije da održe priključak, na kraju su minutu i 20 sekundi prije kraja stigli i na pogodak zaostatka, ali Opatija je ipak sačuvala minimalnu prednost.