Natjecanja u plivanju započet će u 11 sati na novom bazenu na Kantridi, dok se vaterpolo igra od 15.30 na starom bazenu
Dejan Ljubas i Eva Ocvirk u ultra kategoriji, te Ivo Rubinić i Edita Papa u planinskog kategoriji slavili su na desetom izdanju utrke na Učki
U prvenstvo ulazimo kao glavni favoriti, ne treba se skrivati od te uloge, posebno s ovim kadrom koji bismo trebali imati na raspolaganju. Vjerujem da bismo napokon trebali osvojiti tu Prvu B ligu, rekao je Danijel Kancijanić, trener Opatije
Rezultati: Umag - Barat 18:4, Bračana - Trstena 18:4, Gornji kraj - Seget 4:18,  Valtura - Sveti Rok Klana 11:11, Zamet - Kukuljanovo 15:7,
Elvis i Dalibor Kalčić su stazu dugu 170 kilometara prošli za 28 sati i 25 minuta
Staza koju će natjecatelji proći duga je 170 kilometara, a pritom će natjecatelji proći dionice u brdskom biciklizmu, trekingu, orijentaciji, kajaku na moru i plivanju
Zlatni olimpijci zaigrat će pojačani za članove DVD-a Crikvenica. Od zlatnih olimpijaca trebali bi zaigrati Samir Barać, Ivan Buljubašić, Petar Muslim, Igor Hinić, a organizatori još čekaju potvrdu Damira Burića i Josipa Pavića
Kostrenjani su na gostovanju pobijedili KPK iz Korčule osvojivši naslov prvaka druge lige