Primorjaši uspješni na maratonu Preko - Zadar, Ana Bobanović zlatna

Petak, 05. kolovoza 2022. 23:23 Napisao/la  Boris Kirinčić

Plivačica Ana Bobanović, te plivači Marko Jardas i Mauro Bobanović ostvarili su uspješne nastupe na jubilarnom 50. plivačkom maratonu Preko - Zadar, koji je ujedno dio serije natjecanja koja se boduju za Cro Cup.

U jakoj konkurenciji, uz rekordnih 237 natjecatelja, na stazi dužine 4,6km Ana Bobanović je osvojila zlato u kategoriji djevojčica do 15 godina, kao i pehar za drugo mjesto u apsolutnoj kategoriji.

Marko Jardas je osvojio broncu u kategoriji dječaka do 15 godina, dok je Mauro Bobanović osvojio srebro u kategoriji dječaka do 19 godina i pehar za treće mjesto u apsolutnoj kategoriji.