PRVA B LIGA VATERPOLISTA

Opatija lako nadigrala Delfin

Subota, 22. veljače 2014. 20:41 Napisao/la  SC

Utakmica 4. kola: Opatija - Delfin 17:4 (5:0, 4:0, 5:3, 3:1). Samir Barać bez gola za sastav iz Rovinja

Prva B liga vaterpolista

OPATIJA - DELFIN 17:4

Utakmica 4. kola: Opatija - Delfin 17:4 (5:0, 4:0, 5:3, 3:1). Bazeni Kantrida. Gledatelja: 50. Suci: Franulović i Bistre.

OPATIJA: Čudina, Glavan, Juraga, Radetić 1, Mat. Blažić, Car 1, Rakovac 4, Strižić 4, Mudražija 2, Pavlović 2, Martinčić, Čubranić, S. Deželjin 3.

DELFIN: Sergo, Čunko,  Mar. Blažić 1, Sušanj 1, Rubil, Damjanić, Štokić, Jureša 2, K. Miletić, Barać, T. Miletić, Vrdoljak, Kren, Poropat.

Vaterpolisti Opatije upisali su novu pobjedu u četvrtom kolu Prve B lige vaterpolista nadigravši Rovinj 17:4. U cijeloj priči najzanimljiviji podatak bio je da je za goste zaigrao Samir Barać, dok s druge strane Delfin u prvom poluvremenu nije postigao pogodak.

Opatija je odjurila do 9:0, sve ostalo je bilo odrađivanje posla na putu prema nastavku stopostotnog niza.